Przygotowania do matury – czas start

Świat idzie z postępem. Co do tego nie mamy kompletnie żadnych wątpliwości. Uczniowie przygotowujący się do matury wcale nie są jedynie zmuszeni do uczenia się ze standardowych podręczników. Szczególnie w przypadku nauki do egzaminu maturalnego z języka obcego stosuje się wiele ciekawych możliwości. Jedną z takich jest Express Publishing Matura Repetytorium poziom rozszerzony. Jest to repetytorium w niewieloletniej edycji. Umożliwia ono uczniom zapisywania odpowiedzi bezpośrednio do zadań w podręczniku oraz także korzystanie z wersji interaktywnej publikacji. Nazywa się ona DigiBook.

Express Publishing Matura repetytorium poziom rozszerzony jest oczywiście publikacją, która jest przeznaczona dla uczniów, którzy się przygotowują do maturalnego egzaminu na rozszerzonym poziomie w formacie, który dokładnie obowiązuje od roku 2015. Materiał, który jest zawarty w tym repetytorium opracowany został według obowiązującej podstawy programowej oraz także zgodnie z informatorem o maturalnym egzaminie z języka angielskiego właśnie od roku szkolnego 2014/2015. Książka została w ten sposób zaprojektowana, aby uczniowie w obrębie tak naprawdę każdego tematycznego działu mogli w sposób zintegrowany ćwiczyć absolutnie wszystkie umiejętności, które są wymagane w części zarówno pisemnej oraz ustnej egzaminu.

Dodatki

Tak naprawdę książka ucznia, a więc Student’s Book to tylko jedno. Poza tym znajdziemy kod bezpłatny do DigiBook. Czym jest DigiBook?

DigiBook jest odpowiednikiem interaktywnym drukowanej publikacji. Został zaprojektowany w bardzo ciekawy i nowoczesny sposób. Działa sprawnie na takie systemy operacyjne jak Android, IOS, Mac oraz Windows. W związku z tym mogą korzystać z niego uczniowie zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i także na urządzeniach mobilnych. Mowa tutaj o smartfonach, tabletach, laptopach oraz komputerach. Tak samo jak inne narzędzia cyfrowego wydawnictwa o nazwie Express Publishing cechuje go naprawdę wysoki stopień interaktywności. Oznacza to nic innego jak to, że uczeń może zadania wykonywać w sposób interaktywny oraz otrzymywać informację zwrotną w zasadzie natychmiastową o błędnych oraz poprawnych odpowiedziach.

Okazuje się, że nauka języka angielskiego nigdy wcześniej nie była taka łatwa. Wszystko w tym repetytorium jest przejrzyste oraz jak najbardziej zrozumiałe. Dzięki temu matura z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym zostanie przez nas napisana na sto procent. Oczywiście musimy się do tego przyłożyć.

Edukacja zdjęcie utworzone przez pressfoto - pl.freepik.com